Jūsų šeimos saugumui

Ar Jūsų pajamos yra pagrindinis šeimos pragyvenimo šaltinis? Ar turite ilgalaikių finansinių įsipareigojimų? Tuomet labai svarbu pasirūpinti finansiniu šeimos saugumu – apdrausti savo gyvybę.

Be to, tai draudimas, suteikiantis ne tik finansinę apsaugą Jūsų šeimai, bet ir padedantis nuosekliai ir efektyviai taupyti ateičiai.

Užsakykite skambutį

PAVYZDYS, KAI:
MĖNESIO DRAUDIMO ĮMOKA 50 EUR.
TERMINAS 30 METŲ.
GYVYBĖS APSAUGA – 20000 EUR.
STAMBIŲ TRAUMŲ APSAUGA – 10000 EUR.
SMULKIŲ TRAUMŲ APSAUGA – 10000 EUR.

Naudos

Klientų rekomendacijos

Mano tikslas draustis labai aiškus – užsitikrinti finansinį saugumą nelaimingų atsitikimų atveju, o taip pat taupyti ateities tikslams ar senatvei. Labai rekomenduoju Finansų konsultantus. Jie puikūs savo srities žinovai ir labai žmogiški, kuriems rūpi klientai. Konsultantas Mantas nedarė jokio spaudimo, tiesiog suteikė išsamią informaciją, pateikė sprendimą, kuris geriausiai atitiko mano poreikius ir paliko apsispręsti. Ačiū ir linkiu sėkmės.

Reda P.

Kaupiu II pensijų pakopoje, bet suprasdamas, kad ir šių sukauptų pinigų senatvėje man nepakaks, papildomai kaupiu ir per investicinį gyvybės draudimą. Konsultantas paaiškino viską labai išsamiai, labai įsiklausė į mano poreikius ir galimybes ir pasiūlė idealų variantą kaupti. Kas dar labai patiko, tai kad atėjus į konsultaciją, nedaromas joks spaudimas sudaryti sutartį. Linkiu taip ir toliau.

Jokūbas A.

Darbo laikas

Pirmadienį – Penktadienį

10.00 – 20.00

Šeštadienį

10.00 – 16.00

Sekmadienį

—–

Kontaktai

Savanorių pr. 363a-405, Kaunas

+37068680193 

info@finansukonsultantai.lt

Rezervuokite skambutį

Parašykite mums. Netrukus su Jumis susisieksime ir suteiksime reikalingą konsultaciją.

Jūsų pateikta informacija bus naudojama tik su Jumis susisiekti. Plačiau apie saugomą informaciją taisyklėse.